Titles you rated
JumperRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
The HimalayasRated ★ 5.0
The HostRated ★ 4.5
RED 2Rated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 3.5
Jurassic WorldRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 5.0
HarmonyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 5.0