Movies
Ratings
24
Empire of LustRated ★ 4.5
The PatriotRated ★ 5.0
Between Calmness and PassionRated ★ 5.0
Portrait of a BeautyRated ★ 2.0
SurvivorRated ★ 1.0
The Truth BeneathRated ★ 5.0
The SuperdeepRated ★ 1.0
Happy HourRated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
PonyoRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 3.5