Titles you rated
The Emperor: Owner of the MaskRated ★ 3.0
RememberRated ★ 5.0- Phantom SingerRated ★ 5.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 4.0
History of a SalarymanRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Chief KimRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0