Series
Ratings
28- Doctor WhoRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.0
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 3.0
Doctor WhoRated ★ 2.5
A Gentleman's DignityRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 5.0
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Oh My VenusRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Yong PalRated ★ 2.5
Incomplete LifeRated ★ 4.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 5.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
CSI: NYRated ★ 5.0