Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Fast XRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
ReboundRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
HuntRated ★ 3.5
Confidential Assignment2: InternationalRated ★ 2.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 4.0
The RoundupRated ★ 3.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5