Titles you rated
TriggerRated ★ 1.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
ExtracurricularRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.0
Money Heist season 2Rated ★ 3.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5