Movies
Ratings
657
The Lion KingRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 4.5
Child's PlayRated ★ 4.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
Jason BourneRated ★ 4.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The KingRated ★ 4.0
Panic RoomRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 5.0