Titles you rated
HostelRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Mean GirlsRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Spider-Man 2Rated ★ 2.5
The MaskRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.0
PompeiiRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 2.5
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 4.0
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0