Series
Ratings
121
Dear My FriendsRated ★ 3.0
Dong YiRated ★ 4.0
49 DaysRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.0
Big ManRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
The LegendRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 4.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.0
Jewel in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Plus Nine BoysRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.0