Titles you rated
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0- D-WarRated ★ 4.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 3.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
The Mummy ReturnsRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 3.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 5.0