Titles you rated
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Phantom DetectiveRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Ip ManRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
ConstantineRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0