Movies
Ratings
188
Chinese Odyssey 2002Rated ★ 4.0
The Eagle Shooting HeroesRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
Star Trek: BeyondRated ★ 5.0
Happy TogetherRated ★ 4.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Snow Chick - A Penguin's TaleRated ★ 5.0- The Snow RabbitRated ★ 5.0
Atomic BlondeRated ★ 4.0
Fantastic FourRated ★ 2.0
Loving VincentRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 0.5
Let the Right One InRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 0.5
Dou kyu sei – ClassmatesRated ★ 4.0
This Means WarRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 3.5