Movies
Ratings
119
Toy Story 3Rated ★ 2.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.0
Tough as IronRated ★ 3.0
Total RecallRated ★ 3.0
BreathlessRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 3.0
GloveRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.0
SunnyRated ★ 2.5
TakenRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0
The Last BlossomRated ★ 4.0
Closer to HeavenRated ★ 4.0