Titles you rated
FlightplanRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
LooperRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
Who Am IRated ★ 5.0
The Front LineRated ★ 5.0
The WarlordsRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
The Da Vinci CodeRated ★ 4.0
The Fifth ElementRated ★ 2.5
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.5
The RockRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Spirits' HomecomingRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 4.5