Series
Ratings
35
Master of StudyRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 2.5
IRIS 2Rated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
IRISRated ★ 5.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 4.0
The Slave HuntersRated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 3.5
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 4.5