Series
Ratings
65
Moorim SchoolRated ★ 1.0
Bel AmiRated ★ 3.0
Vampire ProsecutorRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 3.0
The Great DoctorRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0