Titles you rated
Protect the BossRated ★ 2.0
Super Daddy YeolRated ★ 4.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 0.5
Personal TasteRated ★ 2.5
My GirlRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 0.5
One More Happy EndingRated ★ 0.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 0.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
IRISRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 2.5
GhostRated ★ 5.0
PastaRated ★ 2.0
SignRated ★ 4.5
LuciferRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.0
I Remember YouRated ★ 3.5
Grey's AnatomyRated ★ 1.5