Movies
Ratings
63
AcceptedRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 4.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
ChronicleRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Social NetworkRated ★ 3.5
PunchRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
The KingRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 4.0