Series
Ratings
13
Reply 1997Rated ★ 5.0
Oh My VenusRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.0
Yong PalRated ★ 3.5
The ProducersRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 3.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
GiantRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0