Movies
Ratings
647
Lady BirdRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
SoulmateRated ★ 3.5
PinocchioRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 5.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
OkjaRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.0
HuntRated ★ 4.0
The Bélier FamilyRated ★ 4.0
CodaRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
The KingRated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5