Series
Ratings
37- The CravingsRated ★ 4.0
Why Women KillRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Big Little LiesRated ★ 5.0
Twenty AgainRated ★ 2.5
Grey's AnatomyRated ★ 4.5- Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Secret Love AffairRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
ResetRated ★ 3.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 4.0
High School King of SavvyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
A Gentleman's DignityRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 2.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5