Movies
Ratings
359
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
A Hard DayRated ★ 3.5
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 4.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
Hi! Dharma!Rated ★ 3.0
No ReservationsRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Mr. HongRated ★ 3.0
The Last SamuraiRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Now Is GoodRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 3.0
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
Robin HoodRated ★ 3.0