Movies
Ratings
321
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Exorcism Chronicles: The BeginningRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5
Hunter KillerRated ★ 3.5
Big DealRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
ExtractionRated ★ 3.0
Dark NunsRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 5.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 3.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0