Titles you rated
Star TrekRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 1.5
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
OnceRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
CasperRated ★ 2.5
TroyRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 1.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
TwilightRated ★ 3.0
HancockRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 2.5
The HostRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 2.5
Princess MononokeRated ★ 3.5