Titles you rated
Detective Conan: The Dimensional SniperRated ★ 0.5
The Yin-Yang MasterRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 1.5
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
ArahanRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 0.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 3.0
Battle: Los AngelesRated ★ 1.5
The TuxedoRated ★ 3.5
The Chronicles of RiddickRated ★ 2.5
ConstantineRated ★ 4.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
The ShiningRated ★ 4.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.5
WALL-ERated ★ 5.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 4.0