Movies
Ratings
151
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
About a BoyRated ★ 3.0
Sydney WhiteRated ★ 3.0
ClickRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Hunchback of Notre DameRated ★ 4.5
Music and LyricsRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 4.0
Knight and DayRated ★ 4.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 4.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.5
The IllusionistRated ★ 1.0
This Means WarRated ★ 4.0
Ever After: A Cinderella StoryRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.0
The Time Traveler's WifeRated ★ 3.5
Mean GirlsRated ★ 4.0