Movies
Ratings
55
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 0.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
300Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The MatrixRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 5.0