Titles you rated
Flower Grandpa Investigation UnitRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 2.0
A New LeafRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 2.0
Myung Wol the SpyRated ★ 2.0
Secret Love AffairRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 5.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 2.0
JumongRated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 4.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 3.5
PastaRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Vampire Prosecutor 2Rated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 4.5