Movies
Ratings
495
SicarioRated ★ 4.0
StorksRated ★ 4.0
The Magnificent SevenRated ★ 4.0
The AccountantRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 3.0
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Upside DownRated ★ 3.5
Inside MenRated ★ 4.0
The Classified FileRated ★ 4.0
The Danish GirlRated ★ 5.0
SpotlightRated ★ 4.5
The LobsterRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
Suicide SquadRated ★ 3.0
Phantom DetectiveRated ★ 4.0
FamilyhoodRated ★ 4.5