Titles you rated
ONE PIECE FILM REDRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BargainRated ★ 2.5
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 1.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 1.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.5
6/45Rated ★ 1.5
NopeRated ★ 4.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.0
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
John WickRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 4.5