Series
Ratings
103
The 8 ShowRated ★ 4.5
Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.0
Solo LevelingRated ★ 4.0
MovingRated ★ 5.0
Oshi no KoRated ★ 4.0
Parasyte: The GreyRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
D.P.Rated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mask GirlRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 5.0
Legal High 2Rated ★ 2.0
No Game No LifeRated ★ 3.5- 데스노트Rated ★ 4.5
Card Captor Sakura: Chapter of the Crow CardsRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul √ARated ★ 4.0