Movies
Ratings
51
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Stuart LittleRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 5.0
The IslandRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Billy ElliotRated ★ 3.0
Minority ReportRated ★ 4.5
X-Men: First ClassRated ★ 3.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 3.5
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Step UpRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 3.0