Titles you rated
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
The 8 ShowRated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.0
BloodrideRated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Gyeongseong Creature Season 1Rated ★ 3.0
Mask GirlRated ★ 3.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.5
Physical: 100 Season 1Rated ★ 4.5
Cabinet of CuriositiesRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5