Movies
Ratings
950
Homeward BoundRated ★ 2.5
It Was Just an AccidentRated ★ 3.0
SupermanRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
HarbinRated ★ 1.5
FlowRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
Perfect DaysRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 2.5
AnoraRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.0- House of the SeasonsRated ★ 3.5
A Normal FamilyRated ★ 2.5
Work to DoRated ★ 4.0