Movies
Ratings
183
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
School of RockRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.5
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
The Expendables 2Rated ★ 4.0
Crank: High VoltageRated ★ 4.0
BlitzRated ★ 4.5
Killer EliteRated ★ 4.0
SafeRated ★ 4.0
Death RaceRated ★ 4.5
The MechanicRated ★ 4.5
CrankRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
DrumlineRated ★ 4.5
Runway CopRated ★ 4.0
A Bug's LifeRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0