Series
Ratings
15
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 5.0
High KickRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0