Titles you rated
The Sleeping DictionaryRated ★ 5.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
Ice PrincessRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
Scent of a WomanRated ★ 4.5
The Smurfs 2Rated ★ 5.0
300Rated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 5.0
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 5.0
My Stepmother is an AlienRated ★ 5.0
Close Encounters of the Third KindRated ★ 5.0
The Little MermaidRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 5.0
A Knight's TaleRated ★ 4.5
The Great GatsbyRated ★ 4.5
50/50Rated ★ 4.5