Movies
Ratings
557
The Roundup: No Way OutRated ★ 3.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 4.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.0
Whisper of the HeartRated ★ 3.5
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 4.0
Home Alone 3Rated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
The Night OwlRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
A Silent VoiceRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.5
WantedRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5