Titles you rated
Famous Last Words: Dr.Jane GoodallRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 3.0
HilmaRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Beyond the Visible - Hilma af KlintRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 5.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 4.5
Ghost Cat AnzuRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5
ConclaveRated ★ 4.0
BrickRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
Sick of MyselfRated ★ 4.0