Movies
Ratings
212
F1: The MovieRated ★ 4.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 4.0
Once in a SummerRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 4.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
Amazon Bow MasterRated ★ 3.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.0
EscapeRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.5
Christmas in AugustRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 4.5