Movies
Ratings
31
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 2.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.0
Reservoir DogsRated ★ 4.5
The HostRated ★ 4.5
BuriedRated ★ 3.5
No Tears for the DeadRated ★ 3.5
Hardcore HenryRated ★ 3.5
Phantom DetectiveRated ★ 4.5
John WickRated ★ 5.0