Titles you rated
The Coolest WorldRated ★ 5.0
Heaven Official's BlessingRated ★ 5.0
Word of HonorRated ★ 4.0
The Romance of Tiger and RoseRated ★ 4.0
Love and RedemptionRated ★ 4.0
The HeiressRated ★ 2.0- Story of Yanxi PalaceRated ★ 4.0
Hana KimiRated ★ 2.5
Rule the WorldRated ★ 3.0
Legend of Fu YaoRated ★ 4.0
Scarlet HeartRated ★ 4.0
Good Bye My PrincessRated ★ 4.0
Cosmos: A Spacetime Odyssey Season 1Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5- London HeartsRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0