Series
Ratings
162
Secret DoorRated ★ 4.0
The Queen ReturnsRated ★ 3.0- Korean Ghost StoriesRated ★ 3.0
- Their Perfect DayRated ★ 4.0
ResetRated ★ 4.5
My Lovely GirlRated ★ 3.0
Invincible Lee Pyung KangRated ★ 3.5- Wonderful LifeRated ★ 3.5
It's Okay, Daddy's GirlRated ★ 4.0- Bad HousewifeRated ★ 3.0
Birth SecretRated ★ 3.5
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
Cinderella ManRated ★ 3.5- Coffee HouseRated ★ 3.0
Becoming a BillionaireRated ★ 4.0
A Man Called GodRated ★ 3.0
Evasive Inquiry AgencyRated ★ 3.5
Plus Nine BoysRated ★ 3.5- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 4.0
Three Daddies with One MommyRated ★ 3.5