Titles you rated
Big Hero 6Rated ★ 5.0
KnowingRated ★ 2.5
Open CityRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 4.5
BattleshipRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 4.0- The ScamRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5
Paranormal Activity 3Rated ★ 4.5
Miracle on 1st StreetRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.5
Tears in the AmazonRated ★ 3.5
Tone-Deaf ClinicRated ★ 2.5
ThirstRated ★ 3.0
Warm BodiesRated ★ 4.5