Titles you rated
Dining TogetherRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.5
Shoot for the StarsRated ★ 3.5
Princess AuroraRated ★ 2.5
Winter SonataRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 2.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 4.5- Fairy CommiRated ★ 4.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 4.5
On AirRated ★ 3.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 4.0
Queen of HousewivesRated ★ 4.5- New NonstopRated ★ 4.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Wang's FamilyRated ★ 4.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 3.0
I Need RomanceRated ★ 4.0