Titles you rated
Hacksaw RidgeRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The ShallowsRated ★ 4.0
The InternRated ★ 4.5
QuickRated ★ 1.5
GladiatorRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.0
Running ManRated ★ 2.5
Gangnam BluesRated ★ 3.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5