Titles you rated
Boys Over FlowersRated ★ 2.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 4.0
Two MothersRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
MamaRated ★ 3.5
Only LoveRated ★ 2.5
Everybody Say KimchiRated ★ 2.5
Mother's GardenRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 2.5
My Dear CatRated ★ 2.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0