Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
CarolRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
WALL-ERated ★ 2.5
What Happens in VegasRated ★ 2.0
All About My MotherRated ★ 4.0
Guns & TalksRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.5
MagnoliaRated ★ 4.5
Total RecallRated ★ 4.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.5
The Truman ShowRated ★ 4.5
SecretRated ★ 5.0
RayRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Shallow HalRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 4.5