Movies
Ratings
28
Voice of a MurdererRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Man of SteelRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
Fantastic FourRated ★ 4.5