Titles you rated
FoxcatcherRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 5.0
Shoot 'Em UpRated ★ 4.0
Surf's UpRated ★ 2.5
R2B: Return to BaseRated ★ 1.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 1.0
Escape PlanRated ★ 3.5
TurboRated ★ 3.0
Predator 2Rated ★ 4.0
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.0
After EarthRated ★ 0.5
Starship Troopers: InvasionRated ★ 1.0
Alien: ResurrectionRated ★ 4.0
Fists of LegendRated ★ 3.0
Karas: The ProphecyRated ★ 5.0
Zeitgeist: AddendumRated ★ 5.0